PL - EN
Aktualne oferty pracy

Praca w Recordati PolskaAktualne oferty pracy

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Farmaceutyczno-Medyczny, dział: Sprzedaż – Linia Apteczna
Miejsce pracy:

  • część województwa małopolskiego i świętokrzyskiego (preferowane miejsce zamieszkania: Kraków i okolice)

Szczegóły oferty w linku

Przedstawiciel Medyczny, dział: Sprzedaż – Linia Spec
Miejsce pracy:

  • województwo łódzkie, część województw mazowieckiego i wielkopolskie (preferowane miejsce zamieszkania: Łódź i okolice)

Szczegóły oferty w linku

Specjalista ds. analizy i wsparcia Rynków Zagranicznych BOCIS (Rynki BOCIS: Litwa, Łotwa, Estonia, Kazachstan, Białoruś, Gruzja, Armenia)
Miejsce pracy:

  • biuro Warszawa

Szczegóły oferty w linku

Przedstawiciel Medyczny linia Kardio (umowa na zastępstwo) - praca z lekarzami rodzinnymi i kardiologami
Miejsce pracy:

  • Województwo warmińsko-mazurskie, pomorskie (preferowane miejsce zamieszkania: Olsztyn, Elbląg i okolice)

Szczegóły oferty w linku

Osoby zainteresowane współpracą z Recordati Polska Sp z o.o. prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze wskazaniem stanowiska na jakie aplikują na adres e-mail: rekrutacja@recordati.com

Wszystkie osoby zainteresowane przesłaniem aplikacji o pracę prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z informacjami Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach prowadzonych rekrutacji. oraz o umieszczenie w treści przesłanych dokumentów poniższej klauzuli zgody. Wybór klauzuli jest dobrowolny i pozostaje do Państwa decyzji.

 

Klauzula nr 1 – w przypadku umieszczenia tej klauzuli, Państwa dane osobowe będą mogły być rozpatrzone w procesie rekrutacji w większym zakresie, niż jest to przewidziane w Kodeksie Pracy.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji.”
 
Klauzula nr 2 - w przypadku umieszczenia tej klauzuli, Państwa dane osobowe będą mogły być rozpatrzone w przyszłych procesach rekrutacji.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji.”