EN
Aktualności Recordati Group »

Zespół Zarządzający Recordati Polska

Krzysztof Wasilewski Dyrektor Generalny
Krzysztof ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu na Wydziale Zarządzanie i Marketing.
Swoje doświadczenie zawodowe rozpoczął od pracy w Marketingu w firmie Unilever, w której skutecznie wprowadzał na rynek polski produkty konsumenckie. Karierę zawodową kontynuował w branży farmaceutycznej w firmie GlaxoSmithKline Pharmaceuticals Poland S.A. jako Marketing Manager. Następnie pracował w Novartis Consumer Health Poland gdzie miał stanowisko Dyrektora Marketingu na Europę Centralną a następnie stanowisko Dyrektora Marketingu Globalnego w centrali firmy w Szwajcarii. W kolejnych latach Krzysztof rozwijał karierę w firmie Sandoz, początkowo jako Dyrektor Marketingu, następnie Dyrektor Sprzedaży by w kolejnym etapie objąć stanowisko Dyrektora Jednostki Biznesowej Rx. Krzysztof dołączył do Recordati Polska w kwietniu 2015 roku obejmując stanowisko Dyrektora Generalnego spółki.
Magdalena Zielonka Kierownik Finansowy
Magdalena ukończyła Szkołę Główną Handlową na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Karierę zawodową rozwijała pracując w obszarze audytu w firmie KPMG a następnie w dziale doradztwa finansowego w Deloitte. Do Recordati Polska dołączyła w roku 2013 początkowo jako zewnętrzny konsultant przy projekcie wdrożenia procesów finansowo-księgowych w spółce a następnie jako pracownik na stanowisku Kierownika Finansowego.
Dominika Dłużniewska Kierownik ds. Zasobów Ludzkich, Europa Środkowa i Wschodnia
Dominika ukończyła Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Warszawie na kierunku Psychologia Mediów. Pracę w obszarze HR rozpoczęła w branży FMCG w firmie Philip Morris by następnie kontynuować pracę w branży farmaceutycznej w firmach Glenmark Pharmaceuticals i Teva. Dominika dołączyła do Recordati Polska w roku 2012. W roku 2015 jej aktywności w obszarze HR zostały rozszerzone o projekty regionalne na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej firm z grupy Recordati.
Katarzyna Podgórska Ditrich Kierownik Działu Logistyki
Katarzyna ukończyła Politechnikę Krakowską na Kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz studia podyplomowe z obszaru Lean Manufacturing w Wyższej Szkole Europejskiej. Doświadczenie w branży farmaceutycznej zdobywała rozpoczynając w 2005 roku zatrudnienie w Farma-Projekt gdzie pracowała w dziale dystrybucji a następnie tworzyła dział logistyki oraz hurtownię farmaceutyczną dla firmy Recordati Polska.
Anna Mróz Kierownik Działu Rejestracji i Bezpieczeństwa Farmakoterapii
Anna ukończyła Politechnikę Warszawską na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Doświadczenie w branży farmaceutycznej zdobywała rozpoczynając pracę w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Następnie pracowała w Dziale Rejestracji firmy Pfizer. W roku 2012 dołączyła do Recordati Polska gdzie prowadzi Dział Rejestracji i Bezpieczeństwa Farmakoterapii.
Magdalena Osuch Kierownik ds. Informacji Medycznej

Magda ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie, a następnie Farmację Przemysłową na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Doświadczenie w branży farmaceutycznej zdobywała w Polpharmie, Wyeth, Pfizer, Novo Nordisk i w końcu w Recordati Polska. Podczas prawie 10-letniej ścieżki zawodowej zajmowała stanowiska w obszarach Pharmacovigilance, Informacji Medycznej i Medical Affairs zarówno w Polsce jak i regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Magda dołączyła do zespołu Recordati Polska w 2016 roku.

 

Zarząd Grupy Recordati »


Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij